Vyhľadávanie
Pricemania.sk
Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov
Prečítajte si prosím často kladné otázky pred tým, ako nás kontaktujete.
Máte tovar skutočne skladom?
Prosím pozrite si detail produktu a nájdite položku „Dostupnosť“.
Pokiaľ je pri nej uvedené skladom môžete tomu dôverovať. Skladové stavy sú aktualizované každých 30 minút a to aj v noci. Existuje len malá šanca, že produkt bol práve v čase od poslednej aktualizácie predaný. Aktuálnejšie informácie Vám nevie poskytnúť ani náš pracovník telefonicky.
Dokedy môžem mať tovar doma?
Pokiaľ je tovar skladom, obvyklé dodacie lehoty nájdete na http://www.mame.sk/?Mode=ShopInfo&Name=doprava. Rozhodný čas pre zadanie objednávky alebo prijatie platby je do 16:45 – niekedy však dokážeme aj zázraky :-). Prosím berte do úvahy slovko obvyklé, pretože občas môže k výnimkám dôjsť – na doručení Vašej zásielky sa podieľa celý rad ľudí a aj títo sú len ľudia.
Potrebujem technické informácie
Prosím berte do úvahy, že sme internetový obchod, čo má svoje výhody ale aj svoje nevýhody. Výhodou sú určite vynikajúce ceny. Cenou za to je, že naši pracovníci, ktorým sa dovoláte, by mali byť odborníkmi na 80 tisíc rôznorodých produktov, ktoré sú zaradené v našej ponuke. Presnejšiu informáciu Vám obratom poskytnúť nevieme, preto nám prosím zašlite otázku mailom na adresu info@mame.sk . Odpoveď obdržíte akonáhle sa nám podarí túto informáciu získať – spravidla v rozmedzí 1 hodina až dva dni.
Dá sa u vás nakupovať na splátky?
Dá. Podporujeme splátkový systém QUATRO. Vytvorte si objednávku a do poznámky jednoducho vpíšte text „QUATRO“ – ostatné sa dozviete, keď Vás budeme kontaktovať.
Kontakt, pokiaľ ste nenašli odpoveď.