Vyhľadávanie
Pricemania.sk
Heureka.sk - Porovnanie produktov a cien z internetových obchodov

TP-Link XC220-G3v - AC1200 GPON Router - detail

SkupinaTP-Link
Kód462109
PartNoXC220-G3v
Dostupnosťdo týždňa
Množstvo
Cena bez DPH37.31 EUR1 124.00 SKK
Cena s DPH44.77 EUR1 348.80 SKK
Recyklačný poplatokbez DPH: 0.10 EUR; s DPH: 0.12 EUR; SEWA 6.2.1 Aktívne sieťové prvky, HDD, CPU, Tonery
Cena celk. 44.89 EUR1 352.42 SKK
Konverzný kurz 1 EUR = 30.1260 SKK 
Záruka3 rok(y)
Status - TOP produkt
Stránka výrobcahttps://www.tp-link.com/cz/service-provider/gpon/xc220-g3v/
TP-Link XC220-G3v - AC1200 GPON Router
Obrázok je len pre ilustráciu

Zaradenie
Kategórie
   Sieťové prvky
      Routery
Výrobcovia
   TP-link
      Networking
         Wireless LAN
         Wireless Gigabit Router
Popis produktu
TP-Link XC220-G3v je Gigabitový GPON router s 802.11ac WiFi, dvěmi fixními anténami , 4x Gigabit LAN a integrovanou bránou pro VoIP volání. Router je ideální zařízení pro FTTH (fiber to the home) instalaci. Jedná se o ONU jednotku s jedním optickým portem typu SC s APC broušením, dosahem 20 km, vlnovou délkou 1310/1490 nm a rychlostí 1,244/2,488 Gbps.

Klíčové vlastnosti
4x 10 / 100 / 1000 Mbps ethernet
Podpora Dual Band WiFi: 802.11a / b / g / n / ac (300 + 866 Mbps)
Snadná vzdálená správa: Podporuje rozhraní ONT Management a Control Interface (OMCI), snadno se konfiguruje a spravuje na dálku z OLT
GPON Rychlost (Tx / Rx): 1,244 Gbps/2,488 Gbps
Vlnová délka (Tx / Rx): 1310/1490 nm, dosah 20 km
Podporuje VOIP hovory: Jednoduše volejte nebo přijímejte telefonní hovory přes internet
Hladké připojení: Podporuje VLAN, 802.1q, hladké síťové připojení pro IPTV a další služby

Obsah balení
Zařízení
Patch kabel
Napájecí adaptér 12 V/1,5 A

Technické parametry
Bezdrátové vlastnosti
WiFi standardy:802.11ac, 802.11n, 802.11b/g
Přenosová rychlost - 5GHz [Mb/s]:866
Přenosová rychlost - 2.4GHz [Mb/s]:300
Vysílací výkon 2.4GHz [dBm]:26
Vysílací výkon 5GHz [dBm]:27
Šifrování:WPA-PSK/WPA2-PSK2.4GHz MIMO:2 x 25GHz MIMO:2 x 2
Typ antény:Fixní
Počet fixních antén:2Optika
Přenosová rychlost:1.244 / 2.488 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310 / 1490Dosah [km]:20Typ broušení:APCObrazTechnologie a vymoženosti:OneMesh

Konektory a rozhraní
Optické konektory:(1) SC
Rychlost LAN:(4) 10/100/1000Mbps
Počet GPON SFP portů:1

Napájení
Napájení přes konektor/svorkovnici:12V / 1,5A

Fyzické charakteristiky
Provozní teplota [°C]:0 až 40
SoftwareVýchozí IP adresa:192.168.0.1
Výchozí jméno a heslo:admin / admin
Parametre
Pásmo (wireless)2,4 GHz + 5 GHz dual
Podpora PoE (wireless)Ne
Rýchlosť ethernetu (routery)1 Gbit
Rýchlosť prenosu wifi (wireless)AC1200
Typ (modemy)Není
VPN (routery)Ne
Výrobca (wireless)TP-Link
Wifi (routery)Ne
Odoslať informáciu o produkte známemu
Váš e-mail:
Zaslať na e-mail:
Komentár:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Otázka k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefón:
Otázka:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
História cien
Historie cen